2002 yılından bugüne BireBir Tercume, gücünü, sahip olduğu kurumsal ve bireysel müşteri kitlesinden alan ve dinamik bir yapıya sahip olan bir tercüme bürosudur.

Tercüme bürosu anlayışına farklı bir yaklaşım getiren BireBir Tercume, bünyesinde yer alan çevirmen kadrosu ile genç nesil ve deneyimleriyle ön plana çıkan eski neslin mükemmel bir kaynaşması sonucunda ortaya çıkmıştır.

Gelişmiş teknoloji çağına ayak uydurabilmeyi hedefleyen firmamız, tercüme dünyasını, çağdaş ve ileri teknoloji yazılım ve ürünler ile destekleyerek, kendisine sektörde özel bir yer edinmiştir.

Firmamızın hali hazırda Türkiye ve dünya genelinde hizmet sunduğu binlerce kurumsal müşteriye ek olarak, günlük ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermiş olduğu kişisel ve tüzel müşterileri de bulunmatakdır. 1 sayfaya da 1000 sayfaya da aynı özen, önem ve hassasiyeti göstermeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak, bize düşen görevi müşterilerimize en iyi şekilde göstermeye çalışmaktayız.

Gelişen teknoloji dünyası ile birlikte internetin ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz kalmadı. Bu noktada, e-devlet uygulamalarının uygulamaya konmaya çalışıldığı günümüz Türkiye’sinde, uygulamış olduğumuz web tabanlı uygulamalar ile Türkiye’deki internet anlayışının bir adım öne gitmesine bir nebze olsun katkıda bulunabiliyorsak, bu bizim için tarifi mümkün olmayan bir zevktir.

BireBir Tercume, sizlerin de gücüyle yakalamış olduğu bu çizgiyi, çıtayı daha da yükselterek daima ileri götürmeyi hedeflemektedir.

Saygılarımızla.
BireBir Tercüme