Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 http://birebirtercume.com "Tüm Dillerde Noter Yeminli Tercüme" Sun, 13 May 2018 13:43:02 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.1.24 Ümraniye Çeviri Bürosuhttp://birebirtercume.com/umraniye-ceviri-burosu/ http://birebirtercume.com/umraniye-ceviri-burosu/#comments Sun, 13 May 2018 13:35:49 +0000 http://birebirtercume.com/?p=226 Ümraniye Çeviri Bürosu olarak her dilden yeminli çevirilerinizi en hızlı en kaliteli bir şekilde tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz. Ümraniye yeminli çeviri bürosu aracılığıyla özel ya da şirket evraklarınızın uzman çevirmen kadromuzla en üst kalitede çevirisini yaptırabilirsiniz. Ümraniye çeviri alanında 16 yıllık birikim ve deneyime sahip olarak bölgemizdeki çeviri, yeminli çeviri, çevirmenlik gibi hizmetlerde en üst […]

Sonrası Ümraniye Çeviri Bürosu Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Ümraniye Çeviri Bürosu olarak her dilden yeminli çevirilerinizi en hızlı en kaliteli bir şekilde tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz. Ümraniye yeminli çeviri bürosu aracılığıyla özel ya da şirket evraklarınızın uzman çevirmen kadromuzla en üst kalitede çevirisini yaptırabilirsiniz. Ümraniye çeviri alanında 16 yıllık birikim ve deneyime sahip olarak bölgemizdeki çeviri, yeminli çeviri, çevirmenlik gibi hizmetlerde en üst sırada olduğumuzu belirtmek isteriz. Yeminli çeviri ihtiyacınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ümraniye ilçesinde yeminli çeviri ihtiyacınız en kısa sürede çözümlenecektir.

Sonrası Ümraniye Çeviri Bürosu Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/umraniye-ceviri-burosu/feed/ 0
Ümraniye Tercüme Bürosuhttp://birebirtercume.com/umraniye-tercume-burosu/ http://birebirtercume.com/umraniye-tercume-burosu/#comments Mon, 23 Mar 2015 19:14:24 +0000 http://birebirtercume.com/?p=131 Tüm Dillerde Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri Ümraniye Tercüme Bürosu olarak her türlü noter yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Ümraniye’de yeminli tercüme işleriniz için Ümraniye merkezdeki tercüme büromuzu arayarak, tercüme belgelerinizi bize mail yoluyla veya kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ümraniye bölgesinde çok sayıda müşterilerimize her türlü belgelerin noter yeminli tercüme işlemlerini büyük titizlikle ve hızlı bir şekilde tamamlayarak müşterilerimizin adresine […]

Sonrası Ümraniye Tercüme Bürosu Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Tüm Dillerde Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Ümraniye Tercüme Bürosu olarak her türlü noter yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. Ümraniye’de yeminli tercüme işleriniz için Ümraniye merkezdeki tercüme büromuzu arayarak, tercüme belgelerinizi bize mail yoluyla veya kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ümraniye bölgesinde çok sayıda müşterilerimize her türlü belgelerin noter yeminli tercüme işlemlerini büyük titizlikle ve hızlı bir şekilde tamamlayarak müşterilerimizin adresine kurye veya kargo ile gönderiyoruz.

Ümraniye yeminli tercüme bürosu olarak size en kısa sürede en üstün hizmeti vermekten onur duyarız.

Yeminli tercüme veya yalnızca tercüme işlerinizi büromuzda tamamlayarak bölgemizdeki ilk ve en kaliteli tercüme hizmetini veren firma olarak sizlere en güzel hizmeti sunuyoruz. Bölgemizdeki firmalara yönelik yapmış olduğumuz tercüme kampanyalarıyla şirketlerin bütün yurt dışı yeminli tercüme ve özel tercüme ihtiyaçlarını en kısa sürede çözümleyerek kaliteli bir şirket anlayışını ve tüm iletişim tecrübelerini yabancı müşterilerine sunmayı başarmalarına yardımcı oluyoruz.

Ümraniye Tercüme Bürosu Olarak Kaliteyi Ön Planda Tutuyoruz!

Alanındaki köklü kuruluşlardan biri olan firmamız, şirketlerin ve bireylerin tüm evraklarının, resmi ve özel tüm dokümanlarının tercümelerinde en üst düzeyde kaliteyle, kısa sürede ve uygun fiyatla yalnızca tercüme değil, aynı zamanda yeminli tercüme ve gerektiğinde noter onaylı olarak ta tamamlayarak teslim etmektedir. Sahip olduğumuz büyük müşteri portföyümüz ve tüm Türkiye ve hatta yurt dışına kadar uzanan hizmet ağımız sayesinde, yıllardır aranan ve güvenilen çeviri bürosu olarak tanınmış olmanın verdiği onur ve gururla yüzde yüz garantili hizmet anlayışımızı bundan böyle de sürdürmeyi kendimize borç biliriz. Bundan böyle en büyük hedefimiz Ümraniye tercüme bürosu olarak, bize ihtiyaç duyduğunuza, yazılı ve sözlü olarak her zaman ve her yerde tercümanlık hizmetinde yanınızda olmayı devam ettirmek ve bunu yaparken de sizlerle olan iletişimiz de kusursuz, tam ve eksiksiz, daima güler yüzle bize verilen görevleri yerine getirmek olacaktır. 2002 yılından beri nasıl hizmet verdiysek, bundan böyle de aynı hizmeti daha iyi ve daha kaliteli olarak vermeye devam edeceğiz. Bundan böyle tek sloganımız ” Ümraniye Tercüme Bürosu Olarak Daima Yanınızdayız” olacaktır.

Saygılarımızla.

Sonrası Ümraniye Tercüme Bürosu Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/umraniye-tercume-burosu/feed/ 0
Yeminli Tercümehttp://birebirtercume.com/yeminli-tercume/ http://birebirtercume.com/yeminli-tercume/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:52:52 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=33 Tercüme eğitimi almış herkes tercüme yapabilir. Ama bazen yapılan bu tercümelerin devlet kanalında resmiyetinin olması istenebilir. Resmi kurumlarca geçerliliğinin olması istenebilir. Böyle durumlarda, yapılacak tercümelerin devletin onay verdi ve çevirisine güveneceği yetkili tercümanlar belirlenir. Bu yetki noterler aracılığıyla verilmektedir. Tercüman, yetki belgesi, yeterlilik belgesi ya da diplomasıyla noterde yemin zabtı çıkarır. Noter huzurunda belirlenmiş bulunan […]

Sonrası Yeminli Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Yeminli Tercüme BürosuTercüme eğitimi almış herkes tercüme yapabilir. Ama bazen yapılan bu tercümelerin devlet kanalında resmiyetinin olması istenebilir. Resmi kurumlarca geçerliliğinin olması istenebilir.

Böyle durumlarda, yapılacak tercümelerin devletin onay verdi ve çevirisine güveneceği yetkili tercümanlar belirlenir. Bu yetki noterler aracılığıyla verilmektedir. Tercüman, yetki belgesi, yeterlilik belgesi ya da diplomasıyla noterde yemin zabtı çıkarır. Noter huzurunda belirlenmiş bulunan yemin şekliyle yemin ederek noter kendisine noter zabtı çıkarır.

Bu şekilde bu tercüman artık noter yeminli tercüman sıfatını alır ve noter yeminli tercüme yapabilir. Her dil için ayrı ayrı yemin zaptı çıkarılır. Almanca tercüme yapan biri yemin zaptı çıkarıldığında artık kendisi almanca yeminli tercümandır ve almanca yeminli tercüme yapma hakkına sahiptir.

İngilizce tercüme yapan bir tercüman yemin zaptı çıkardığında artık kendisi İngilizce yeminli tercüme yapma hakkına sahiptir.

Yeminli Tercüme Bürosu Sorumluluk Taşır!

Ülkemizde yeminli tercüme yapan bir büro açmak isterseniz her dilde yeminli tercüme yapabilmeniz için her dilde noter yeminli tercüman arkadaşlarla birlikte çalışmanız gerekmektedir.

Herkes çeviri yapabilir ancak noter yeminli tercüme yani resmi geçerliliği olan bir tercüme istendiğinde mutlaka yeminli tercüme bürosu yada yeminli tercüme yapan bir çevirmen aracılığıyla bu çeviriler yapılmalı ve kendi kaşe ve imzasını taşımalıdır.

Aksi halde yani imzasız bir belgenin resmi çeviri niteliği taşıması söz konusu olamaz. Sözlü yeminli tercüme hizmetleri içinde aynı şey gerekebilir.

Devlet kurumlarında yani resmi kurumlarda noterlerde vs. gerekli olan resmi işlemlerde yeminli tercüman zorunluluğu nedeniyle iyi bir eğitimden geçerek bu işi profesyonel anlamda yapabilecek kişilerin noterden yeminli tercüman zaptı çıkarması her zaman kendi yararlarına olacaktır. Almanca biliyorsa almanca yeminli tercüman, İngilizce dilini biliyorsa İngilizce yeminli tercüman vasfına sahip olması bu işi gerçek anlamda başarabilecek kişiler için ayrı bir kariyer olacaktır.

Öncelikle ve en başta dikkat edilecek konu iyi bir tercümanlık eğitimi daha sonra bunun resmiyet kazandırılarak devletçe tanınması olacaktır. Resmi görevlerde bulunacak tercümanların yapmaları gereken bir noter aracılığıyla belgelerini sunarak bu yeminli tercümanlık zaptını almalarıdır.

Bu yazımızda gerekli açıklamaları elimizden geldiğince yaparak sizleri aydınlatmayı düşündük. Birlikte çalışma dileğiyle mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla.

Sonrası Yeminli Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/yeminli-tercume/feed/ 3
Tercüme Nedir?http://birebirtercume.com/tercume-nedir/ http://birebirtercume.com/tercume-nedir/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:47:11 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=29 Bir başka deyimle çeviri, yüzyıllar boyu bütün insanlık tarihi boyunca toplumların birbirleri ile anlaşabilmesi, iletişim kurabilmesi için gerekli olmuş ve her zaman bu konuda kendini yetiştirmiş uzman, eğitimli, ihtisas yapmış insanlar olmuştur. Tercümanlık ya da çevirmenlik gerçekten özel bir eğitim gerektiren bir meslek dalı olmakla birlikte yabancı dil eğitimi alan her insanın az da olsa […]

Sonrası Tercüme Nedir? Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Bir başka deyimle çeviri, yüzyıllar boyu bütün insanlık tarihi boyunca toplumların birbirleri ile anlaşabilmesi, iletişim kurabilmesi için gerekli olmuş ve her zaman bu konuda kendini yetiştirmiş uzman, eğitimli, ihtisas yapmış insanlar olmuştur.

Tercümanlık ya da çevirmenlik gerçekten özel bir eğitim gerektiren bir meslek dalı olmakla birlikte yabancı dil eğitimi alan her insanın az da olsa yapabileceği bir meslektir. Fakat iş profesyonellik gerektirdiğinde bu durum değişmekte ve özellikle günümüzün globalleşen dünyasında kesinlikle derin ihtisas eğitimi almış mütercimlerin tercümanların ve çevirmenlerin varlığına ihtiyaç duyulmaktadır.
Çeviride en önemli konu anlatılmak istenen konuyu karşı tarafa onun anlayacağı şekliyle çevirmektir.
Çok iyi bir tercüme için gerekli olan en önemli şey çeviri yapılan her iki dilinde tercüman tarafından çok iyi biliniyor olmasıdır. Her iki dile vakıf olan bir tercüman anlatılmak istenen konuyu diğer dildeki insanlara, onların anlayacağı şekliyle anlatır. Burada asıl konu, çevirinin kelime kelime değil, anlatılmak istenen şekliyle karşı tarafa aktarılmasıdır.

Tercüman önce ne anlatıldığına bakar ve onu karşı tarafa en uygun nasıl aktarabileceğini düşünür ve almış olduğu mesleki eğitiminin yardımıyla çevirisini mükemmel halde gerçekleştirir. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus daha var ki, bu işin mutlaka konusunda uzman tercümanlara yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde tercümeden ziyade, içinden çıkılamaz, karmaşık kelimeler bütünü, cümleler ve metinler meydana gelir. Başka bir konu da, bugün internet üzerinden çeviri yapmak üzere kurulmuş sitelerdir.Bu sitelerden tercüme yaptırmaya kalkışmak, küçük bir çocuğu eline kibrit vererek odasında tek başına bırakmaya benzer. En küçük bir hata, yapılan işlerin berbat olmasına, yok olmasına sebep olur. Henüz o çağda değiliz, bu sitelerdeki robotlar çeviri konusunda henüz insanları geçememiştir.

Yapılan çeviriler ortada, içler acısı haldedir. Ben her zaman şöyle düşünürüm, biz insan olarak birbirimizi anlamakta zorlanırken nasıl olurda robotlar daha iyi çevirebilir. İyi bir çeviri için sözcüklerin öğelerini sırasına uygun olarak yazmak gerekir.

Hangimiz bir cümle kurarken bu sıralamayı gözetiyoruz ve uygulayabiliyoruz. Önemli olan neyi nasıl anlattığındır. Anlattığın doğru şeyi ise karşı tarafın anlayabileceği şekilde çevirmek için en güzel ifadeleri seçmektir. İşte bütün mesele budur…

Sonrası Tercüme Nedir? Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/tercume-nedir/feed/ 5
Tercüme Dillerihttp://birebirtercume.com/tercume-dilleri/ http://birebirtercume.com/tercume-dilleri/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:41:15 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=27 Almanca-Türkçe Tercüme Arapça-Türkçe Tercüme Arnavutça-Türkçe Tercüme Azerice-Türkçe Tercüme Bulgarca-Türkçe Tercüme Çekçe-Türkçe Tercüme Çince-Türkçe Tercüme Danca-Danimarkaca Türkçe Farsça-Türkçe Tercüme Fince-Türkçe Tercüme Fransızca-Türkçe Tercüme Gürcüce-Türkçe Tercüme Hırvatça-Türkçe Tercüme Hollandaca-Türkçe Tercüme İngilizce-Türkçe Tercüme İtalyanca-Türkçe Tercüme İspanyolca-Türkçe Tercüme Norveççe-Türkçe Tercüme Romence-Türkçe Tercüme Rusça-Türkçe Tercüme Sırpça-Türkçe Tercüme Yunanca-Türkçe Tercüme İsveççe-Türkçe Tercüme

Sonrası Tercüme Dilleri Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Almanca-Türkçe Tercüme
Arapça-Türkçe Tercüme
Arnavutça-Türkçe Tercüme
Azerice-Türkçe Tercüme
Bulgarca-Türkçe Tercüme
Çekçe-Türkçe Tercüme
Çince-Türkçe Tercüme
Danca-Danimarkaca Türkçe
Farsça-Türkçe Tercüme
Fince-Türkçe Tercüme
Fransızca-Türkçe Tercüme
Gürcüce-Türkçe Tercüme
Hırvatça-Türkçe Tercüme
Hollandaca-Türkçe Tercüme
İngilizce-Türkçe Tercüme
İtalyanca-Türkçe Tercüme
İspanyolca-Türkçe Tercüme
Norveççe-Türkçe Tercüme
Romence-Türkçe Tercüme
Rusça-Türkçe Tercüme
Sırpça-Türkçe Tercüme
Yunanca-Türkçe Tercüme
İsveççe-Türkçe Tercüme

Sonrası Tercüme Dilleri Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/tercume-dilleri/feed/ 1
Noter Tasdikli Tercümehttp://birebirtercume.com/noter-tasdikli-tercume/ http://birebirtercume.com/noter-tasdikli-tercume/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:13:50 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=10 Tercüme nedir ve yeminli tercüme ne demektir diye biraz bahsetmiştik, şimdi de noter tasdikli tercüme konusunu ele alacağız, yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi yeminli tercüme yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır ve bu tercümenin resmiyet kazanması için noterden onaylanması gerekmektedir. Bu onay işlemini yine yeminli tercümanın kendisi bizzat yaptırmaktadır. Ya da kendisi bu yaptığı çeviriyi onaylayıp imzalayıp başka […]

Sonrası Noter Tasdikli Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Tercüme nedir ve yeminli tercüme ne demektir diye biraz bahsetmiştik, şimdi de noter tasdikli tercüme konusunu ele alacağız, yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi yeminli tercüme yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır ve bu tercümenin resmiyet kazanması için noterden onaylanması gerekmektedir.

Bu onay işlemini yine yeminli tercümanın kendisi bizzat yaptırmaktadır.

Ya da kendisi bu yaptığı çeviriyi onaylayıp imzalayıp başka biri aracılığıyla notere gönderip onaylatmaktadır. Burada önemli olan yapılan çevirisini altında yeminli tercümanın kendi imzasının ve onayının bulunmasıdır.

Bu türlü hazırlanmış olan belgeyi noter tasdik etmektedir. Şöyle ki, notere gelen bu evraktaki imzanın, noterliğin kendi bünyesindeki yeminli tercümana ait olduğunu görür ve bu durumda noter belgeyi onaylar. Aksi halde, yani noterde yemin zaptı bulunmayan bir çevirinin onay işlemini noter hiçbir şekilde yapmaz. Her noterin kendi bünyesinde yeminli tercümanlar bulunmaktadır.

Kendilerinde yemin zaptı çıkarmış bulunan tercümanların yaptıkları çevirileri onaylarlar. Aksi halde kendi bünyelerinde yemin zaptı bulunmayan tercümanların yaptıkları çevirileri asla onaylamazlar.

Bazı noterler bünyelerinde hiçbir yeminli tercüman bulundurmak istemezler. Yani kısaca yeminli tercümanlarla çalışmak istemezler. Bu gibi durumlarla da karşılaşılmaktadır.

Sonrası Noter Tasdikli Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/noter-tasdikli-tercume/feed/ 2
Otomotiv Tercümehttp://birebirtercume.com/otomotiv-tercume/ http://birebirtercume.com/otomotiv-tercume/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:59:27 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=37 Sanayi alanında en büyük yeri otomotiv sanayi tutmaktadır. Yerli ve yabancı üretimlerin sanayimiz açısından ne kadar önemli olduğu herkesin bildiği şeydir. Özellikle yabancı menşeli otomotiv üretimlerinin ülkemizdeki potansiyel istihdamı hiçte göz ardı edilemez. Bu sektördeki gelişmelerin an be an takibi açısından her an çeviriler yapılmaktadır. Üretimden başlayıp nihai nokta olan tüketiciyle buluşmasına ve sonrasındaki tüm […]

Sonrası Otomotiv Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Sanayi alanında en büyük yeri otomotiv sanayi tutmaktadır. Yerli ve yabancı üretimlerin sanayimiz açısından ne kadar önemli olduğu herkesin bildiği şeydir.

Özellikle yabancı menşeli otomotiv üretimlerinin ülkemizdeki potansiyel istihdamı hiçte göz ardı edilemez. Bu sektördeki gelişmelerin an be an takibi açısından her an çeviriler yapılmaktadır. Üretimden başlayıp nihai nokta olan tüketiciyle buluşmasına ve sonrasındaki tüm servis bakımları boyunca sürekli olarak yabancı dilden çevrilmiş hizmetler kullanılmaktadır.

Üretim için anlaşmasından tüketicinin kullandığı kullanma kılavuzuna kadar her bir hizmet ve ürün çevirisi yapılarak tanıtılmaktadır. Alanında yetişmiş iyi bir tercüman kadrosuyla bu işi en iyi şekilde başaracak bir çok çeviri bürosu bulunmaktadır.

Sonrası Otomotiv Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/otomotiv-tercume/feed/ 0
Simultane Tercümehttp://birebirtercume.com/simultane-tercume/ http://birebirtercume.com/simultane-tercume/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:58:01 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=35 Körfez savaşı yıllarını hatırlayınız, özel bir tv kanalında yabancı bir haber ajansının canlı yayınla tüm dünyaya yayınladığı haberleri ve canlı bağlantıları bize aktaran haber spikerlerinin çevirilerini simultane yani eşzamanlı olarak bize aktaran bir bayan vardı hatırlarsanız, tercüme ederken nasıl da zorlandığını ve bazen de ne kadar seri konuşmak zorunda kaldığını hatırlayınız. İşte bu türden çevirileri […]

Sonrası Simultane Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Körfez savaşı yıllarını hatırlayınız, özel bir tv kanalında yabancı bir haber ajansının canlı yayınla tüm dünyaya yayınladığı haberleri ve canlı bağlantıları bize aktaran haber spikerlerinin çevirilerini simultane yani eşzamanlı olarak bize aktaran bir bayan vardı hatırlarsanız, tercüme ederken nasıl da zorlandığını ve bazen de ne kadar seri konuşmak zorunda kaldığını hatırlayınız.

İşte bu türden çevirileri yapabilmek için gerçekten çok iyi bir eğitimden geçmek ve her iki ülke diline tam hakim olmak gerekmektedir.

Konferanslar, sunumlar artık kolaylıkla bu gibi çevirmenler aracılığıyla yerel dile çevrilmektedir.

Sonrası Simultane Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/simultane-tercume/feed/ 0
Web Sitesi Tercümesihttp://birebirtercume.com/web-sitesi-tercumesi/ http://birebirtercume.com/web-sitesi-tercumesi/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:37:38 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=25 Globalleşen dünya ticareti artık web sitelerinin bütün dünya dillerinde hizmet vermesini zorunlu hale getirmiştir. Özellikle İngilizce, almanca, ispanyolca, rusça ve Arapça olmak üzere her bir web sitesi bu dillere çevrilmesi gerekmektedir. Web sitesini çevirecek ekibin reklam diline hakim olması gerekmektedir. Web sitesi çevirilerinizi profosyenel ekibimiz ile Birebir Tercüme farkı ile yapıyoruz.

Sonrası Web Sitesi Tercümesi Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
Globalleşen dünya ticareti artık web sitelerinin bütün dünya dillerinde hizmet vermesini zorunlu hale getirmiştir.

Özellikle İngilizce, almanca, ispanyolca, rusça ve Arapça olmak üzere her bir web sitesi bu dillere çevrilmesi gerekmektedir. Web sitesini çevirecek ekibin reklam diline hakim olması gerekmektedir.
Web sitesi çevirilerinizi profosyenel ekibimiz ile Birebir Tercüme farkı ile yapıyoruz.

Sonrası Web Sitesi Tercümesi Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/web-sitesi-tercumesi/feed/ 0
Akademik Tercümehttp://birebirtercume.com/akademik-tercume/ http://birebirtercume.com/akademik-tercume/#comments Fri, 20 Mar 2015 17:36:16 +0000 http://www.birebirtercume.com/?p=23 BireBir Tercüme, uzman ekibi ile ekonomi, finans, tıp, bilişim, mimarlık, gayrimenkul, halkla ilişkiler, pazarlama ve diğer bilim dallarında akademik çeviri yapar. Bu tercümeler arasında doktora, master / yüksek lisans ve uzmanlık tezleri, bilimsel makaleler, ödev, proje, sunum, akademik çalışma, kaynak yayın, bildiri ve bildiri özetleri, kitap, dergi ve araştırma notları bulunur.

Sonrası Akademik Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
BireBir Tercüme, uzman ekibi ile ekonomi, finans, tıp, bilişim, mimarlık, gayrimenkul, halkla ilişkiler, pazarlama ve diğer bilim dallarında akademik çeviri yapar. Bu tercümeler arasında doktora, master / yüksek lisans ve uzmanlık tezleri, bilimsel makaleler, ödev, proje, sunum, akademik çalışma, kaynak yayın, bildiri ve bildiri özetleri, kitap, dergi ve araştırma notları bulunur.

Sonrası Akademik Tercüme Ümraniye Tercüme Bürosu (0216) 329 01 20 ilk ortaya çıktı.

]]>
http://birebirtercume.com/akademik-tercume/feed/ 0